Geri Dön

Sıkça Sorulan Sorular

 

LifeClub, kişiye özel sağlıklı yaşam rehberliği sunan yeni nesil bir üyelik sistemidir. LifeClub ; sağlıklı bir yaşam için, iyiliğiniz, sağlığınız ile ilgili almanız gereken aksiyonlar konusunda kişiye özel rehberlik sunan, dünyada benzeri olmayan yeni nesil bir üyelik sistemidir. LifeClub’a üye olduğunuzda size özel atanan hekiminiz durumunuzu analiz eder, iyileştirme alanlarını belirler ve gelişiminizi takip edip size rehberlik eder. Böylelikle sağlığınızla ilgili her şeyi tek bir yerden, 3 aşamada kolayca takip edebilirsiniz.
LifeClub Premium ve Plus Üyeliğiniz kapsamında size özel atanacak LifeClub Hekiminiz rehberliğinde; bütünsel sağlık yönetimini yüz yüze ve online olarak güvenle deneyimleyebilirsiniz. LifeClub Hekiminiz rehberliğinde sağlığınızı bütünsel bir bakış açısı ile 3 aşamada güvenle yönetebilirsiniz: Önce mevcut sağlık durumunuz gerekli tetkik ve muayeneler ile analiz edilir, ardından iyileştirme alanları belirlenerek, size özel bir yıllık LifeClub Sağlık Planı’nız hazırlanır ve sürdürülebilir sağlıklı yaşam için düzenli takip edilirsiniz. LifeClub Üye Temsilciniz organizasyon konusunda size gereken desteği sağlayacaktır.
LifeClub’ın Pro , Plus ve Premium olmak üzere 3 tip üyeliği mevcuttur. Üyelik içerikleri hizmet kapsamı, avantajlar ve indirim oranları olarak farklılık gösterir. LifeClub Pro Üyelik kapsamında LifeClub Hekimi ile gerçekleştireceğiniz online görüşmede; spordan beslenmeye, uyku düzeninden; bağışıklık sistemini güçlü tutmaya kadar birçok konuda danışmanlık alabilirsiniz. LifeClub Plus Üyelik ile size özel atanacak LifeClub Hekiminiz rehberliğinde bütünsel sağlık yönetimi gerçekleşir. Kapsamlı bir check-up programı ardından size özel oluşturulacak Sağlık Planınızı; LifeClub Hekiminizle yüz yüze ve online görüşerek yıl boyunca güvenle takip edebilirsiniz. LifeClub Premium Üyelik ile öncelikle önleyici tıp yaklaşımı ile mevcut durumunuz kapsamlı bir check-up ve beyinden başlayarak, radyasyonsuz bir tarama yöntemi olan “Tüm Vücut MR” ile tespit edilir. Ardından yıl boyunca size özel atanacak LifeClub Hekiminiz ile yüz yüze ve sınırsız online görüşerek sağlık takibinizi güvenle yapabilirsiniz. Bunun yanında, Premium Üyelere özel ayrıcalıklı hizmetlerden ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Üyelik kapsam ve detaylarına LifeClub Mobil Uygulaması’ndan ulaşılabilir.
LifeClub, üyelikler kapsamında üyelerine çeşitli ayrıcalıklar sunar. LifeClub Plus ve Premium ile; Tek noktadan “size özel” atanacak LifeClub Hekimi ile bütünsel , önleyici sağlık yönetimi yapabilirsiniz. Hastaneye geldiğinizde Üye Temsilci’niz tarafından karşılanırsınız. Tüm randevularınız Üye Temsilci’niz tarafından düzenlenir ve takip edilir. Size sadece programınızı uygulamak ve sağlığınıza dikkat etmek kalır. LifeClub; Sağlık harcamalarınıza alternatif, uygun fiyat avantajı ile optimum maliyet yönetimi sağlar. Sağlık yönetiminiz için planlamalar “size özel” yapıldığı için zamanınızı etkin yönetmenizi sağlar. LifeClub üyelerine özel ücretsiz ve indirimli hizmetler sunar.
“LifeClub Sağlıklı Yaşam Hizmetleri A.Ş. Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yer alan bir kuruluştur.”
LifeClub bir “Özel Sağlık Sigortası” değildir. Bildiğiniz gibi özel sağlık sigortaları, sağlığınız bozulduğunda yani hasta olduğunuz dönem için kullandığınız bir araçtır. LifeClub’ın amacı, sizin sağlıklı, uzun bir yaşam sürmeniz. LifeClub, bunu sağlamak için oluşturulan dünyada benzeri olmayan “bütünsel” bir sağlık takip üyeliği sunmaktadır. Önleyici tıp yaklaşımı ile üyelerinin “sağlıklı” olma ve “iyi” kalma halini koruma, devam ettirme sürecinde gereksinimlerine destek olmaktır. Kişiye özel atanacak LifeClub Hekimi’nize sağlığınızla ilgili her konuda danışabilir, sağlığınızı bir bütün olarak bilen bir hekim rehberliğinde yönetebilirsiniz. Aynı zamanda LifeClub Dünyası’nın üyelerine sunduğu avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.
LifeClub mobil uygulamamızı Google Play ve Apple Store’dan indirerek ücretsiz üye olabilirsiniz. Uygulama içinden, LifeClub Sağlık Üyeliklerinden “Premium, Plus, Pro” üyelik kapsamlarını değerlendirerek sizin için en uygun üyelik tipini seçebilirsiniz.
LifeClub mobil uygulamasını indirerek LifeClub üyesi olabilir, uygulamanın üyelerine sunduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Daha kapsamlı bir üyelik hizmeti almak isterseniz mobil uygulama içinde yer alan LifeClub Premium, Plus ve Pro üyelik kapsamlarını değerlendirerek sizin için en uygun üyelik tipini seçebilirsiniz. Mobil uygulamayı indirip, kayıt yaptırarak üye olmak ücretsizdir. Premium, Plus ve Pro üyelikleri ücretli olup fiyatlandırmaları üyelik kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. Mobil uygulamayı indirip, kayıt yaptırarak üye olduğunuzda üyelik ücretlerine de ulaşabilirsiniz.
LifeClub üyelik ücretlerini ve Platform’da yer alan ürünlerin fiyatlarını görebilmeniz için mobil uygulamaya üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir.
LifeClub Hekimi ile görüşmeler ve LifeClub Check-up Acıbadem Altunizade ve Maslak Hastaneleri’nden yapılmaktadır. Üyeliğiniz kapsamında yer alan diğer indirim ve hizmetleri diğer Acıbadem Hastaneleri’nden sağlayabilirsiniz.
İlerleyen dönemde diğer Acıbadem Hastanelerinde de olması planlanmaktadır. Şu anda iki lokasyonda hizmet vermektedir.
LifeClub Hekimi rehberliğinde kişiye özel Sağlık Yönetimi’nizi yapmak için 2 farklı üyelik alternatifimiz bulunmaktadır; LifeClub Plus ve Premium üyelikler. İhtiyacınız sadece tek bir danışmanlık almak ve uygulamadaki wellness modüllerinden faydalanmak ise, Pro Üyelik de tercih edebilirsiniz, böylece ilave indirim avantajlarına ve LifePara kazanma imkanına sahip olursunuz. Bununla birlikte, yurtdışında iken alacağınız hizmetler ile ilgili olarak LifeClub International Üyeliğimiz mevcuttur. Dilerseniz yurtdışı üyelikler ile ilgili bilgi almak için web sitemizde yer alan formu doldurabilirsiniz.
LifeClub Mobil Uygulamamız üzerinden hak takibinizi yapabilir, üyelik indirimlerinizi görebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve sorularınız için 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.
LifeClub Plus ve Premium üyelikler kapsamında LifeClub Hekiminiz rehberliğinde mevcut sağlık durumunuz, muayene, check-up ve tetkikler ışığında LifeClub Sağlık Planı’nız oluşur. Sağlık Planınıza LifeClub Mobil Uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.
LifeClub Plus ve Premium Üyesi iseniz size atanan Üye Temsilciniz ile iletişime geçerek programınıza uygun randevu alımı, üyelik kapsamındaki diğer tüm talep ve sorularınız için destek alabilirsiniz. LifeClub Pro Üyesi iseniz tüm talep ve sorularınız için 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
• Yeni görüntüleme teknolojilerinden biri olan Tüm Vücut MR, tümörlerin erken evrede saptanması amacıyla kullanılır. Bunun yanında toplumda %6 oranında görülen anevrizma (yaygın kullanımı ile beyinde görülen “baloncuk”) da tespit edilebilmektedir. • Bugüne kadar sadece şüphe edilen bölgeler için uygulanan MR, özel bir yazılımla, tüm vücudu tek seansta tarayabilecek bir hale getirilmiştir. • Tüm Vücut MR taraması ile hastalık bulguları oluşmadan ve tümör yayılmadan bilgi alınması amaçlanır. Ailesel tümör riski bulunan kişiler bu incelemeyi yaptırabilir.
Yaklaşık 50 dakika sürede tüm vücuttan görüntü alma işlemi tamamlanır. Tüm Vücut MR çekiminde, kişi radyasyon almaz.
• Tüm Vücut MR çekimlerine önce beyinden başlanıyor. Ardından boyun ve akciğer ile göğüs kafesinin çekimi yapılıyor. İşleme; karaciğer, pankreas, böbrek, böbrek üstü bezi ve karın içi diğer organların ve mesanenin incelemesi ile devam ediliyor. • Erkeklerde prostat, testis, kadınlarda rahim ve yumurtalıklar taranıyor. Ayrıca (kollar hariç) kemikler ve kaslar da aynı seansta diz altına kadar incelemeye dahil oluyor.
Talebinizle ilgili 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi’miz ya da life@lifeclub.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
Hesabınızla ilgili düzenleme yapmak için 444 48 28 Çağrı Merkezi’miz ile iletişime geçebilirsiniz.
Talebinizle ilgili 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi’miz ya da life@lifeclub.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
Randevu saatine 30 dakika kalana kadar randevu iptali yapılabilir. Randevunun iptal edilmemesi halinde mevcut hak kullanılmış sayılır.
Kontrol randevuları hakkınızdan düşmez.
Üyeliklerimiz kişiye özeldir. LifeClub Hekimi ile sadece Üye’nin sağlık durumuna yönelik iletişim kurulabilir.
LifeClub Pro, Plus ve Premium üyeliklerimiz 18 yaş üstü herkese yönelik kapsamları doğrultusunda farklılaşan üyeliklerdir. Plus ve Premium üyeliklerimizi tercih etmeniz halinde size özel atanacak LifeClub Hekimi’niz rehberliğinde LifeClub Sağlık Planı’nız oluşturulacaktır. Yıl boyunca LifeClub Hekimniz rehberliğinde sağlık yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üyeliklerimiz bir yıllıktır ve satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra başlar. Üyeliğiniz boyunca talebiniz ve bilginiz olmadan herhangi yeni bir işlem için ücret ödemesi alınmaz. Böyle bir durum tespit etmeniz halinde 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi’mizi ya da life@lifeclub.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Sağlık verileriniz izniniz doğrultusunda sadece LifeClub Hekiminiz tarafından görüntülenebilir.
LifeClub Pro, Plus ve Premium üyeliklerimiz 18 yaş üstü herkese yönelik kapsamları doğrultusunda farklılaşan üyeliklerdir. Plus ve Premium üyeliklerimizi tercih etmeniz halinde size özel atanacak LifeClub Hekimi’niz rehberliğinde LifeClub Sağlık Planı’nız oluşturulacaktır. Yıl boyunca LifeClub Hekimi’niz rehberliğinde sağlık yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Evet, Üyelerimizin sağlığına bütünsel rehberlik edilmesi en önemli misyonlarımız arasındadır. Bu nedenle SGK veya aile hekimliğinde yaptırdığı tahlilleri Plus üyemiz LifeClub Hekimi ile online görüşme randevusu alarak daha kapsamlı değerlendirme imkanına kavuşur.
Talebinizle ilgili 444 48 28 LifeClub Çağrı Merkezi’miz ya da life@lifeclub.com.tr adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
LifeClub Plus ve Premium Üyelerimiz otopark ve vale ücreti ödememektedir. LifeClub Üye Temsilciniz sizi yönlendirecektir.

 

 

Ücretsiz İndirin

E-BÜLTEN ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sizi Arayalım

LifeClub, bir Kuruluşudur.