Üyelerimizden Gelenler

Sağlığımla ilgili tüm konuların kontrol altında olduğuna dair güvenim sonsuzdu. Ta ki LifeClub ekosistemine dahil olana dek… Hekimim sayesinde üç 'önemli olabilecek' rahatsızlığı öğrenip, kontrol altına alabilme şansım oldu. LifeClub'a üye olmak sağlığımı kontrol edebilmek için verdiğim en doğru karar.

Ayşegül B.

Uzun zamandır yorgunluk ve halsizlik şikayetlerim mevcuttu. Bu durumdan hekimime de bahsettim ve LifeClub'ın önleyici tıp yaklaşımı sayesinde Hashimato olduğumu öğrendim. LifeClub Hekimim rehberliğinde şu an kendimi çok daha iyi ve sağlıklı hissediyorum.

Halil A.

Kendimi tamamen normal ve sağlıklı hissediyordum, LifeClub  Hekimim ile tanıştım ve yapılan tetkikler ile şeker hastası olduğumu öğrendim. İyi ama  bende duyduğumuz çok su içme, çok sık idrara çıkma gibi belirtiler yok ki diye düşünürken LifeClub Hekimim, şeker hastalığının Tip 2 DM diye adlandırılan tipine sahip olduğumu, hastalığın çok çok başında iken tespit edildiği için henüz çok bilinen semptomların gelişmediğini aktararak beni aydınlattı. Teşekkürler LifeClub iyi ki varsın.
 

Mete Y.

Yıllardır Check-Up yaptırıyorum böyle kapsamlı bir analiz ve ilgi alaka dolu sistem ile ilk kez karşılaştım ve bu hizmetten İrlanda’ da yaşayan kardeşimin de faydalanması için Türkiye ziyaretinde ona hediye ettim artık  içim daha rahat.

Meliha S.

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile LifeClub sisteminden haberdar oldum ve yurtdışında yaşayan annemi sisteme dahil ettim. Annem Türkiye’ ye geldiğinde LifeClub Hekimi ile tanıştı, tetkiklerini yaptırıp LifeClub sağlık planını aldı ve "iyi ki varsın oğlum" dedi, artık içim daha rahat sen de iyi ki varsın LifeClub. 
 

Ahmet D.

Almanya’da hekimlerden randevu almak  ayrı bir dert, anadilini bilmeyen hekimler ile sağlığını konuşmak ayrı bir dert, LifeClub ile tanıştım hayatım değişti, Gurbetteyken de LifeClub Hekimimi her an yanımda hissetmek büyük bir güven veriyor. İyi ki varsın LifeClub.  

Saliha N.

LifeClub Hekimi'min muayene sonrası tavsiyesi üzerine önlem amaçlı farklı bir birime yönlendirildim. Yönlendirmeler sonrasında kanser olduğumu öğrenip ameliyat oldum şu an kontrollerim devam ediyor. Bu süreçte başta yanımda olan aileme ve LifeClub'ın profesyonel ekibine sonsuz teşekkürler.

Can D.

Hiçbir semptomum yoktu. LifeClub’a üye oldum, çok yoğun çalışıyorum, atlamayayım bir şeyleri diyerek. Bir anda tümör tespit edildi. Hemen ameliyat, ne olduğunu anlamadan bitti gitti geride kaldı. Semptom çıktığında gelsem belki daha zor bir süreç olacaktı kim bilir, belki kemoterapi, radyoterapi, belki de…  İyi ki LifeClub var!

Deniz Ç.

Ücretsiz İndirin

E-BÜLTEN ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sizi Arayalım

LifeClub, bir Kuruluşudur.