Geri Dön

Hakkımızda

LifeClub Sağlıklı Yaşam Hizmetleri A.Ş., önleyici tıp yaklaşımı ile bütünsel sağlık yönetimi konusunda kişiye özel rehberlik sunmak hedefiyle 2021 yılı Mayıs ayında kuruldu.

Fiziki ve uzaktan sağlık hizmetlerinin uyumlu şekilde bir araya geldiği, yüksek seviyede kişiselleştirilmiş ve hedefli, sonuç odaklı hizmet deneyimi yaşatmak için tasarlanan “Türkiye’nin ilk kişiye özel sağlık yönetimi” yapan uygulaması 2022 yılı Mayıs ayında App Store ve Google Play'lerde yerini aldı. LifeClub uygulaması “İyilik, Sağlık” mottosuyla sürdürülebilir sağlıklı yaşam alanında tüm ihtiyaçları bir arada sunuyor.

LifeClub Uygulaması; LifeClub Sağlık, LifeClub Wellness ve LifeClub Platform ile üç farklı hizmet alanını tek bir uygulamada birleştiriyor.

Sağlığınızı yönetirken rehberiniz olacak LifeClub Sağlık; spordan diyete, zihin sağlığından uyku düzenine iyiliğiniz için yol gösterecek LifeClub Wellness; sağlıklı bir yaşam için ihtiyaçlarınızı karşılayacak LifeClub Platform ile iyilik, sağlık dolu bir hayat için gerekenleri sunuyor. 

Sağlık sektöründe deneyimli ekibi, teknoloji alanında uzman kadrosu ile hizmet veren LifeClub Sağlıklı Yaşam Hizmetleri A.Ş. bir Acıbadem Sağlık Grubu şirketidir.

 

Ücretsiz İndirin

E-BÜLTEN ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Sizi Arayalım

LifeClub, bir Kuruluşudur.